fbpx
Fotoğraf baskıları için kare fotoğraflarınız pola kart ve kare foto kartlar için baskı hazırlığı yapıldıktan sonra ikisine de aynı fotoğraflar kullanılabilir. Bu konuda destek almak için satınalma ve yükleme yapmadan önce Fotoavm Whatsapp Destek Hattımız 0552 3686286  üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Satın alacağınız ürün ya da ürünlere özel olarak her alışveriş işlemi için toplam tutardan yapılacak yüzdelik ya da net bedelli tutarlardaki indirimler için kullanılan kupon kodlarıdır.

Fotoavm.com olarak özel günlerde yaptığımız indirimlere ek olarak kullanıcı bilgileri doğru bir şekilde doldurulmuş ve haber bültenimize abone olmuş müşterilerimiz için kullanıcı detaylarına göre kişiye özel olarak tutuğu spor takımı, doğum günü gibi özel zamanlar için indirim kuponu oluşturuyor ve mail adresine bildirim yapıyoruz. Ayrıca Turkcell, Turk Telekom, Vodafone gibi gsm servisleri ve Yapıkredi, Enpara, Paraf, Bonus gibi çeşitli kredi kartı ürünleri gibi birçok marka ile yaptığımız özel anlaşmalarla farklı zamanlarda indirim kuponları kullandırıyoruz. Tüm bu etkinlikleri sosyal medya hesaplarımızı takip ederek görebilir ve faydalanabilirsiniz.

Yüksek adetli siparişler için sitemizde birçok ürün için indirimler mevcut. Ayrıca fotoğraf toplulukları, dershane ya da okul öğrenci grupları, gezi toplulukları, sosyal medya fan sayfaları gibi gruplara ve ajanslara her zaman özel indirimler yapıyoruz.

Kurumsal promosyon vb işler için sunduğumuz, sitemizde bulunandan çok daha fazla çeşitte ürünümüz var. Kurumsal teklif istekleri için fotoavm@fotoavm.com adresine e-posta gönderebilir ya da WhatsApp Hattı 0552 368 62 86 (0552 FOTOAVM) numaramızı arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hazırladığın ürünleri sepetine ekledikten sonra eklemek istediğiniz Hediye Notu 'nu fotoğraf ekleme bölümünden veya ödeme kısmına geçtiğinizde Siparişinizle ilgili notlar kısmına notunuzu yazabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp Hattımız 0552 368 62 86 (0552 FOTOAVM) iletişim için hizmetinizde.

Müşterilerimizin tavsiyeleri ve önerileri üzerine araştırmalar yaparak müşteriye özel sadece bir defa üretilmek üzere özelleştirilmiş ürünler hazırlıyoruz. Arge ve pazarlama ekibinin istek ve maliyet raporlarına göre sürekli olarak sitemizde sunabileceğimiz yeni ürünler için örnek oluşturabilecek özel siparişler vererek bize katkıda bulunan müşterilerimize de küçük sürprizler yapmayı da ihmal etmiyoruz :)