fbpx
Siparişleri kargo firmaları genelde 1-3 iş günü içinde teslim ederler. Bazı bölgelerin teslimat şartları farklılık gösterebiliyor. Detaylı bilgi için hesabım sayfanızdaki bilgilerle kargo şubeniz ile iletişime geçebilirsiniz. Pandemi gibi olağanüstü zamanlarda zamanlama değişebilir. Biz kargo Fotoğraf Baskı ürünlerinizi Fotoavm olarak en geç 3 iş gününde kargo firmasına teslim ediyor ve sizi bilgilendiriyoruz.
Genel olarak ürünler 2 iş günü içerisinde kargoya veriliyor. Ürünlerin kalitesi için olabildiğince hassas davranıyoruz. Siz siparişi verdikten ve ödeme onayı alındıktan hemen sonra fotoğraf işleme süreci ve devamında baskı süreci başlıyor fakat yıllarca saklayacağınız anılarınızın fotoğraflarını hazırlarken aceleye getirmiyoruz.
Öncelikle siparişinin durumunu görmek için hesabım sayfasındaki bilgilerle kargo şubeniz ile iletişime geçmelisiniz. Çünkü kargo adresinize gelmiş ve size ulaşamamış olabilir. Bu durumda siparişiniz, ilgili kargo şubesinde bekliyordur. :) Bu bekleme süresinin en fazla 3 gün olduğunu lütfen unutma. Tüm bu kontrollerden sonra, siparişinden hala haber alamıyorsan, bizimle WhatsApp Hattımızı 0552 368 62 86 (0552 FOTOAVM) arayarak, iletisim@fotoavm.com adresine mail atarak ya da İletişim Sayfamız 'dan iletişime geçebilirsiniz. Süratle durumu çözüme kavuşturmak için destek ekibimiz size geri dönüş yapacaktır.