fbpx
İNDİRİM

Mini Foto Poster 3 Adet (A4)

110  70 

Temizle

Açıklama

Mini Foto Poster; birbirinden değerli fotoğraflarınızı kare fotoğraflar halinde 21cm X 29.7cm poster olarak tasarlıyoruz. En sevdiğiniz fotoğraflarınızdan oluşturacağımız ürünümüzle artık duvarlarınızı kendi  posterleriniz süsleyecek. Haydi beraber anılarınızdan harikalar yaratalım…

 • Bizim için memnuniyetiniz çok önemli. Her zaman en iyi kaliteyi en ulaşılabilir fiyata sunuyoruz.
 • Dijital fotoğraflarınızdan seçeceğiniz fotoğraflar ile size özel 1 adet Mini Foto Poster tasarlayacağız.  210mm x 297mm boyutlarında beyaz çerçeveli fotoğraflar şeklinde hazırladığımız posterlerimiz farklı şablonlarımızla görenleri kıskandıracak.
 • Yüksek kalite malzemelerle hazırladığımız fotoğraflarınızın yüzeyi, baskı sonrası üzerine uyguladığımız koruyucu sayesinde suya, ışığa ve çizilmeye karşı dayanıklı.
 • 3 Adet A4 Boyutunda Fotoğraf Baskısı ( Birkaç fotoğraftan yapılmasını istediğiniz şablonlarımız için mutlaka sipariş notu kısmına not yazınız)
 • 2-3 iş günü içerisinde verdiğiniz adrese, özel olarak hazırlanmış paketlerde gönderiyoruz.
Mini Foto Poster A4 FOTOAVM

Ek bilgi

Çerçeve Rengi

Basılacak Fotoğraf Adedi Seçiniz

Mini Foto Poster 3 Adet (A4) için 4 inceleme

 1. 5 üzerinden 5

  Abdullah Kaba (doğrulanmış kullanıcı)

  Daha önce mini kare fotoğraflardan da almıştım. A4 posterlerde de istediğim özel çalışmaları yaptılar. Herkese tavsiye ederim.

 2. 5 üzerinden 5

  Mine Saygı (doğrulanmış kullanıcı)

  Büyük posterlerden yaptırmış çok memnun kalmıştık. A4 posterler de aynı kalitede geldi. İstediğimiz indirimleri de aldık. Üstelik bir de mega foto şerit hediyesiyle. Fotoavm artık iş partnerimiz oldu.

 3. 5 üzerinden 5

  Belkıs Narin Ay (doğrulanmış kullanıcı)

  Kedim sürekli a4 posterlerdeki kendi fotoğraflarına saldırıyor. Hala yırtmayı başaramadı. Gerçekten çok kaliteli malzemeler. Ben alışverişimden çok memnun kaldım.

 4. 5 üzerinden 5

  Fatoş Mehri Şahin (doğrulanmış kullanıcı)

  Evde kendi posterlerim oldu 🙂 Fotoğraf kağıdına basılmış ve çok kaliteli harika görünüyorlar. Hediyeler için teşekkürler.


Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Bu ürünü sepete eklediniz: