fbpx
İNDİRİM

Mini Foto Kitap 1 Adet

250  130 

Temizle

Açıklama

Mini Foto Kitap; dijital fotoğraflarınızı kare fotoğraflardan oluşan eğlenceli mini albümlere dönüştürüyoruz. Foto kitaplarımız 9cm X 6cm olarak hazırlanıyor. Her bir tatil anısını ayrı bir mini foto kitap ile yıllarca saklayabileceksiniz. Haydi beraber anılarınızdan harikalar yaratalım…

 • Bizim için memnuniyetiniz çok önemli. Her zaman en iyi kaliteyi en ulaşılabilir fiyata sunuyoruz.
 • Dijital fotoğraflarınızdan seçeceğiniz 50 adet fotoğraf ile 1 adet 25 sayfalık Mini Foto Kitap tasarlayacağız. Hem eğlenceli hem de boyutları nedeniyle hiç yer kaplamayacak. Saklaması ve taşıması çok kolay olduğundan güzel sürprizler için harika bir hediye seçeneği.
 • Yüksek kalite malzemelerle hazırladığımız fotoğraflarınızın yüzeyi, baskı sonrası üzerine uyguladığımız koruyucu sayesinde suya, ışığa ve çizilmeye karşı dayanıklı.
 • 2-3 iş günü içerisinde verdiğiniz adrese, özel olarak hazırlanmış paketlerde gönderiyoruz.
mini foto kitap poster masa

Ek bilgi

Çerçeve Rengi

Basılacak Fotoğraf Adedi Seçiniz

Mini Foto Kitap 1 Adet için 2 inceleme

 1. 5 üzerinden 5

  Yonca Kara (doğrulanmış kullanıcı)

  Merhaba. Bebeğimiz Doğa’nın fotoğraflarını hem mini foto kitap hem de kare kart yaptırdık. Ultrason fotoğraflarının bu kadar detaylı görüneceği aklıma bile gelmezdi. Gönderdiğiniz sevimli mandal hediyeleri için teşekkürler. Şimdi Doğa’nın mega foto şeritleri için fotoğraf biriktiriyoruz.

  Alışverişlerinizi korkmadan güvenle yapabilirsiniz. Ben gayet memnun kaldım.

 2. 5 üzerinden 5

  Gökhan Bektaş (doğrulanmış kullanıcı)

  Köpeğim Ninja’nın fotoğraflarından yaptırdığım mini foto kitap adeta bir çizgi film serisi gibi olmuş. O fotoğraflardan nasıl böyle bir şey yaptınız hala inanamıyorum. Gönderdiğiniz a4 poster kolajı hediyesi için de ayrıca teşekkür ederim. Ninja’nın selamı var. 🙂

  Daha önce başka sitelerden de alışveriş yaptım. Fiyatlar için tercih etmiştim ama kaliteden de hizmetten de çok memnun kaldım. Özel bir şeyler yapmak isteyen birilerinin olduğu firmalarla çalışmak çok iyi. Sırf hediye geldi diye söylemiyorum ama kim kime yapıyor ki bu zamanda böyle şeyler.


Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Bu ürünü sepete eklediniz: