fbpx
İNDİRİM

Foto Poster 1 Adet

250  150 

Temizle

Açıklama

Foto Poster; birbirinden değerli fotoğraflarınızı kare fotoğraflar halinde 50cm X 70cm poster olarak tasarlıyoruz. En sevdiğiniz fotoğraflarınızdan oluşturacağımız ürünümüzle artık duvarlarınızı kendi  posterleriniz süsleyecek. Haydi beraber anılarınızdan harikalar yaratalım…

 • Bizim için memnuniyetiniz çok önemli. Her zaman en iyi kaliteyi en ulaşılabilir fiyata sunuyoruz.
 • Dijital fotoğraflarınızdan seçeceğiniz 35 adet fotoğraf ile 1 adet Foto Poster tasarlayacağız.  500mm x 700mm boyutlarında beyaz çerçeveli kare fotoğraflar şeklinde hazırladığımız posterlerimizdeki her bir kare fotoğrafınızın boyutu çerçeveleri dahil olmak üzere 94mm x 94mm olacak.
 • Yüksek kalite malzemelerle hazırladığımız fotoğraflarınızın yüzeyi, baskı sonrası üzerine uyguladığımız koruyucu sayesinde suya, ışığa ve çizilmeye karşı dayanıklı.
 • 2-3 iş günü içerisinde verdiğiniz adrese, özel olarak hazırlanmış paketlerde gönderiyoruz.
Poster Büyük Boy Fotoavm

Ek bilgi

Basılacak Fotoğraf Adedi Seçiniz

Foto Poster 1 Adet için 3 inceleme

 1. 5 üzerinden 5

  Sanem Doğru (doğrulanmış kullanıcı)

  Merhaba. Diğer ürünlerle alakalı olarak bir şey söyleyemem ama mutlaka yeni bir şeyler aldıkça yorum da yazarım.
  Satın aldığım posterleri beklerken gerçekten böyle kaliteli baskılar olacağını düşünmüyordum. Üstelik üzerine yaptıkları kaplamayla tozlarını silmekten de korkmadan öğrenci evimizde kullanabildim 🙂 Teşekkürler.

 2. 5 üzerinden 5

  Ahu Yıldırım Bengü (doğrulanmış kullanıcı)

  Merhaba. Düğün fotoğraflarımızı pahalı olduğu için bir türlü poster yaptıramamıştım. Fırsatı bulunca galiba biraz fazla abarttım 🙂 Mini foto kitap hediyeniz için çok teşekkürler.

  Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz. Gerçekten samimiyetle her şeyle ilgileniyor ve sürekli yanıt veriyorlar. İlk defa bir internet alışverişimden satın aldığımdan fazlası geldi. Hatta sipariş vermediğim için şaşırıp sordum bile. Hediye olduğunu söylediler.

 3. 5 üzerinden 5

  Mine Saygı (doğrulanmış kullanıcı)

  Abant gezimiz için yaptırdığımız posterler çok etkili oldu. Yağmurdan bile etkilenmeyen kaplama çok işe yaradı. Kapadokya gezisi için A4 posterlerden de yaptıracağız. Teşekkürler


Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Bu ürünü sepete eklediniz: