fbpx
İNDİRİM

Foto Kitap Ayracı 12 Adet

130  90 

Temizle

Açıklama

Foto Kitap Ayracı; Anılarınızı film şeridi şeklinde, bir kitap ayracı ya da güzel bir dekorasyon aracı olarak kullanabilmeniz için tasarlandı. Tüm dünyada Photo Bookmark‘lar milyonların elinde. Artık siz de bilgisayarınızdaki ya da cep telefonunuzdaki fotoğraflardan seçeceğiniz fotoğraflarla mükemmel kitap ayraçlarına sahip olabilirsiniz. Haydi beraber anılarınızdan harikalar yaratalım…

 • Bizim için memnuniyetiniz çok önemli. Her zaman en iyi kaliteyi en ulaşılabilir fiyata sunuyoruz.
 • Dijital fotoğraflarınızdan seçeceğiniz 48 adet fotoğraf ile 12 tane Foto Şerit Kitap Ayracı hazırlıyoruz.  50mm x 200mm boyutlarında film şeridi şeklinde hazırladığımız ayraçlarımızdaki fotoğraflarınızın boyutu 45mm x 45mm şeklinde. Artık kitaplarınızı okurken sizi gülümseten anılar da sizinle olacak.
 • Yüksek kalite malzemelerle hazırladığımız fotoğraflarınız görenleri hayran bırakacak.
 • 2-3 iş günü içerisinde verdiğiniz adrese, özel olarak hazırlanmış paketlerde gönderiyoruz.
 • Fotoğraflarınızı sergilemeniz için mini mandallar ve keten ipten oluşan hediyelerimizi de unutmadık
 • *Hediye paketimiz, satın alacağınız her 12 adet kitap ayracı için, 120 cm keten ip ve 12 adet mini mandaldan oluşur.
bebek foto kitap ayraç hediye

Ek bilgi

Basılacak Fotoğraf Adedi Seçiniz

Çerçeve Rengi

Foto Kitap Ayracı 12 Adet için 2 inceleme

 1. 5 üzerinden 5

  Hüseyin Güneş (doğrulanmış kullanıcı)

  Şirketimiz için promosyon olarak kitap ayracı yaptırmayı düşündüğümüzde düşük adetlerde baskı yaptırmak için bir yer bulamamıştık. Hem istediğimiz adette basıp üstelik bir de bize özel tasarım yapmanıza rağmen indirim yaptınız. Çok teşekkürler.

  Kitap ayraçlarını müşterilerimiz de çok beğendi. Size yeni müşteriler kazandıracağız. İndirimlerin karşılığını kesinlikle alacaksınız.

 2. 5 üzerinden 5

  büşra demirci (doğrulanmış kullanıcı)

  Arkadaşlarımla sürekli fotoğraf çekiyoruz sonra bu fotoğrafları unutuyoruz. Okulun bitisinde onlara beni, bizi yaşadığımız o güzel günleri hatırlatacak bir hediye vermek istedim ve fotoğraflarımızdan oluşan kitap ayracı siparişi verdim. Sipariş cok çabuk elime geçti kızlarla kutuyu açtığımızda beklediğimden çok daha şık ve anlamlı bir hediye olduğunu farkettim kızlar bayıldı bu hediyeye. Kaliteli baskı şık ve bize özel tasarım bir de hepimize ayrı ayrı süpriz hediyeleri gördüğümde mutluluğum daha da arttı. Ben sizle yaptığım alışverışten çok memnunum. Daha çok alışveriş yapacağız.


Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Bu ürünü sepete eklediniz: