fbpx

Fotoavm Gizlilik ve Güvenlik


Fotoavm.com 128 bit SSL şifreleme sistemi ile korunmaktadır. Sectigo Comodo CA Limited [GB] Ssl Security Sistem ile korunan sitemizde. Tüm kredi kartı ödeme sistemi 10.000$ bedelle Sectigo tarafından sigorta altındadır.

Sitemize kaydetmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin güvenliği bizler için her şeyden daha önemlidir. Fotoavm.com ‘dan alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgiler (Teslimat adresleri, telefon numaraları, e-mail adresi vs.) başka kurum ve kuruluşlarla paylaşılmayacaktır. Yapımız içerisinde sadece sipariş esnasında, kolay ve hızlı giriş yapmanızı sağlayacak olan bilgiler saklanmaktadır.

Sipariş esnasında bizimle paylaştığınız cep telefonu ve mail adresleriniz, sadece vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili bilgilerin size hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaktır. Dolayısı ile bu bilgilerin doğru ve eksiksiz olması son derece önemli olmaktadır.Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere, Fotoavm haricinde sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Kullanım Şartları


Fotoavm.com sitesi tarafından sunulan hizmetlerin (bundan sonra hizmet olarak adlandırılacaktır), Fotoavm.com tarafından sunulan ürünlerin kişiye özel baskı yapılacak fotoğraf, poster, kanvas, kartlar ve diğer ürünler (bundan sonra ürün olarak adlandırılacaktır) kullanımı, hizmetten yararlananlar (bundan sonra kullanıcı olarak adlandırılacaktır) ile Soner Duman arasında akdedilen işbu sözleşme koşularına tabidir.

Kullanıcı hizmetten yararlanmakla, Soner Duman ile kullanıcı arasındaki ilişkinin esasları ve gizlilik politikası ile hizmet şartlarına ilişkin işbu sözleşme hükümlerini bütünüyle okuduğunu kabul etmiş sayılır. Aşağıda belirtilen kullanım şartları sözleşmenin ayrılmaz bir parçasıdır. Hizmetten yararlanma, kullanıcı tarafından aşağıda belirtilen kullanım şartlarının yerine getirilmesine bağlıdır.

Kullanıcı, hizmetten yararlanmakla aşağıda belirtilen şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır. Aşağıda belirtilen şartları kabul etmiyorsanız Fotoavm.com sitesini kullanmayınız.

Kullanıcıya sunulan hizmete ilişkin genel bilgi ile kullanım şartlarını içeren web sayfası içeriği Soner Duman tarafından kullanıcıya haber verilmeksizin her zaman değiştirilebilir. Kullanıcı, kullanıma devam ettiği sürece bu sayfada belirtilen kullanım şartları hakkında yapılan her türlü değişikliği kabul etmiş sayılır. Kullanıcının bu şartları kabulü, kullanıcı ile Soner Duman arasında akdedilen bir sözleşme niteliğindedir. Kullanıcının hizmetten yararlanma hakkı, kullanım şartlarına uygun hareket ettiği sürece geçerli olacaktır.

Sipariş Aşaması

Kullanıcının, Soner Duman tarafından sunulan kişisel baskı hizmetini kullanabilmesi, kullanıcı kaydı yapmadan ya da kendi hesap bilgileri ile bağlanmasıyla mümkündür.
Kullanıcı seçtiği ürüne, kendine ait fotoğrafları yerleştirebilir.
Kullanıcı fotoğraf yerleştirmeyi müteakiben, site üzerinden gerekli sipariş ve ödeme bilgilerini girerek siparişini gerçekleştirir.
Kullanıcı tarafından sisteme girilen sipariş ve ödeme bilgileri baskıda kullanılacak resimlerle beraber dosyalanıp Fotoavm.com altyapısına iletilir.
Sipariş bilgilerinin ve üründe kullanılacak fotoğrafların tamamının kullanıcı tarafından iletilmesinden sonra, Fotoavm.com sitesi ulaştırılan dosyanın sorunsuz ulaştığını otomatik olarak kontrol eder. Kontrolden sonra kullanıcıdan kredi kartıyla bedel tahsilatı gerçekleştirilir.
Bedel tahsilatı yapıldıktan sonra Soner Duman tarafından “Fotoavm – Siparişiniz alındı” şeklindeki e-mail kullanıcıya iletilir.
E-mailin iletilmesinden sonra sipariş üretim aşamasına geçer. Soner Duman tarafından “Fotoavm – Siparişiniz alındı” şeklindeki e-mail kullanıcıya gönderilmeden sipariş alınmış sayılmaz.
Tamamlanan siparişe ilişkin tüm bilgiler 90 gün süre ile Soner Duman tarafından arşivlenir ve süre sonunda silinir. Kullanıcı tarafından sisteme girilen veriler kullanıcının açık izni alınmaksızın herhangi bir şekilde üçüncü kişilerle paylaşılmaz.

Teslim Süreci

Sipariş edilen ürünlerin en geç 7-10 iş günü içinde kullanıcıya ulaştırılması amaçlanmaktadır. Teslimatta herhangi bir gecikme kullanıcıya siparişi iptal etme ve bu nedenle herhangi bir talepte bulunma ve/veya tazminat talep etme hakkı vermez.

Sipariş edilen ürünlerin teslimat sırasında herhangi bir hasara uğramaması için ürünler paketlenmiş halde taşıyıcıya teslim edilir. Paketlenmiş olarak taşıyıcıya teslim edilen ürünlere taşıyıcılar veya onların acenteleri tarafından verilebilecek zararlardan Soner Duman hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Sipariş edilen ürünler çeşitli kargo şirketleri aracılığı ile kullanıcıya ulaştırılabilir.

Sorumluluklar

Soner Duman sipariş girilen verilerde oluşabilecek kayıplar ve/veya hasarlar nedeni ile herhangi bir sorumluluk altına girmez.

Sipariş edilen ürünün baskı kalitesi tamamen kullanıcı tarafından seçilen görüntülerin çözünürlüğü ile ilgilidir.

Kullanıcı, fotoğraflar ve düzenleme de dahil olmak üzere ürün içeriğinin doğruluğunun kanıtlanmasından tek başına sorumludur. Kullanıcı ürün siparişi verdiği anda sipariş içeriğini onayladığını, siparişin verildiği şekilde basıma hazır olduğunu kabul eder. Sipariş verilen ürünlerdeki üçüncü kişi ve kurumlara ait tüm yasal sorumluluklar kullanıcıya aittir. Soner Duman üçüncü kişi ve kurumlara ait yasal yasal sorumluluklar konusunda herhangi bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Telif Hakkı

Soner Duman , sipariş edilen ürünler ile ilgili fikri hak ihlallerinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Kullanıcı, hizmetten yararlanma sırasında fikri haklara ilişkin yasal düzenlemelerin ihlali durumunda bu eylemlerin yasal sonuçlarından sadece ve tamamen kendisinin sorumlu olacağını kabul eder.

Kullanıcı sipariş vermiş olduğu ürün üzerinde telif hakkı sahibi olduğunu ve/veya telif hakkı sahibinin açık yazılı onayını aldığını ve/veya bu ürün sebebiyle bir fikri hak ihlali gerçekleşmeyeceğini kabul ve garanti eder.

Soner Duman , kullanıcı tarafından sipariş edilen dosyaların içeriğine ve/veya doğruluğuna ilişkin hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Kullanıcı, ürün siparişinde ve dağıtımında Türk Hukukuna ve/veya ürünün dağıtılacağı diğer tüm ülkelerin fikri hukuk kurallarına uyacağını peşinen kabul ve taahhüt eder.

Garanti

Kullanıcı ürüne ilişkin tüm şikayetlerini, ürünün kendisine tesliminden itibaren 14 gün içinde Soner Duman’ın internet sitesinde bildirilen telefon numarasına ve iletisim@fotoavm.com mail adresine yazılı olarak ayrıntılı bir şekilde iletir.

Yapılan bildirim üzerine Soner Duman tarafından yapılacak değerlendirmede kullanıcı şikayeti haklı görülürse, Soner Duman kullanıcıya, verilen siparişin tekrar basımından ibaret olan yeni bir ürün sunar veya ürün basımı, gönderimi ve satımı için yapılmış tüm maliyeti keserek bedel iade eder. Bu bedeller satın alım sürecinde aracı ödeme sistemine ödenen Chargeback (Ters ibraz) ve komisyon bedellerini de içerir. Seçim hakkı Soner Duman’a aittir. Basım hataları dışındaki herhangi bir kullanım hatasından veya uygunsuz şartlarda saklamadan kaynaklanan aşınma ve yıpranmadan Soner Duman hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Genel Şartlar

Fotoavm.com sitesi yasak içerik içerebilecek şekilde kullanılamaz. Aşağıda belirtilen özelliklere sahip içerik yasak içerik olarak değerlendirilir.

  • Yanıltıcı, pornografik, müstehcen, saldırgan, küçük düşürücü, küfür ve üçüncü kişi ve kurumları etkileyebilecek her türlü olumsuz durumu vb. kapsayan içerik
  • Telif haklarına aykırı ve/veya hak sahibinin yazılı izni ve bilgisi olmadan kullanılan içerik
  • Şahsiyet haklarına tecavüz teşkil eden içerik
  • Virüs, bozuk dosya vb. zararlı kod içeren ve/veya hizmetin kullanımını güçleştirmeye veya engellemeye yönelik içerik ve bilgisayar kodları
  • Yasa dışı faaliyet özelliği taşıyan veya yasa dışı faaliyetleri teşvik edici nitelikteki içerik

Kullanıcı sipariş ettiği ürüne ilişkin tüm telif haklarından tek başına sorumludur.

Fotoavm.com sitesi, doğru kullanıcı bilgileri ile bağlanan ve adres bilgilerini eksiksiz giren kişilerin kullanımına açıktır. Kullanıcının hizmetten yararlanması, istenen tüm bilgileri Fotoavm.com sitesine doğru eksiksiz ve güncel şekilde bildirmesine bağlıdır.

Reşit olmayan kişiler Fotoavm.com sitesini sadece kredi kartı sahibi olan kullanıcı bir erginin izni ile kullanabilirler.

Soner Duman işbu sözleşmenin şartlarına aykırı davranma girişiminde bulunan veya bulunabilecek kişilerin Fotoavm.com sitesine ve yazılıma erişimini engelleme hakkını saklı tutar.

Soner Duman, Fotoavm.com sitesinde bulunan veya herhangi bir amaç için bu siteye sunulan materyallerin doğruluğu, güncelliği, performansı, bütünlüğü veya uygunluğu için bir teminat veya garanti sağlamaz. Bu tür bilgi ve materyallerin belirsizlik ve hatalar içerebileceğini kullanıcı kabul eder. Bu belirsizlikler ve yanlışlıklar Soner Duman’ın sorumluluğu dışındadır. Soner Duman hizmetin kullanımından ya da kullanılamamasından ve kullanıcı hesabının başkaları tarafından kullanılmasından kaynaklanabilecek doğrudan veya dolaylı zararlardan sorumlu tutulamaz.

Fotoavm sitesi kullanımı ile kullanıcı girilen kişisel bilgilerinin KVKK ile alakalı kullanımı konusunda siteye yetki vermiş kabul edilir. Bilgilerin pazarlama faaliyetleri için ya da herhangi bir şekilde kullanılmaması ile alakalı iletisim@fotoavm.com adresine özel geribildirim halinde bilgiler barındırılmayacak kullanılmayacak ve silinecektir.

Fotoavm.com sitesinin,ürünlerinin ve servislerinin içinde yer alan bilgi veya materyalin kullanımına ilişkin tüm risk kullanıcıya aittir. Soner Duman bu konuda sorumluluk kabul etmez ve yükümlülük altına girmez.

Hizmetin kullanımından doğan her türlü uyuşmazlıkta İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.


Copyright © 2014-2019 – Fotoavm.com – Tüm hakları saklıdır.

Soner Duman
Barış Mahallesi Ali Çebi Caddesi Beytown No:44/1  Beylikdüzü / İSTANBUL
Tel: 0552 368 62 86 (0552 FOTOAVM)
iletisim@fotoavm.com